ENVIROMENTÁLNÍ CENTRUM PODPOVRCH, ZOO JIHLAVA, 9.TŘÍDA

pátek 4.října 2019 jsme navštívili v rámci výuky přírodopisu s devítkou program ŽIVOT SAVCŮ v environmentálním centrum PodpoVRCH, po tomto programu jsme si prohlédli Zoo se zajímavým výkladem a nakonec měl každý možnost si samostatně prohlédnout zvířátka, která ho zajímají. Tento program nám krásně shrnul skupinu savců, mnohé informace byly již opakováním a mohli jsme tedy zhodnotit a využít naše dosavadní znalosti. Spoustu zajímavých věcí jsme se také dozvěděli a měli jsme možnost zažít na vlastní kůži např. kůži medvěda, paroží, myšky, kůži tuleně a  jiné zajímavosti. Také jsme měli možnost získat jedničku za pracovní list, který jsme se všichni snažili svědomitě vyplnit. Protože jsme již vloni byli na jiném programu, do Zoo jsme se těšili. Vyšlo nám i počasí, takže příště zaseJ

 

ENVIROMENTÁLNÍ CENTRUM PODPOVRCH, ZOO JIHLAVA, 7.TŘÍDA

pátek 4.října 2019 jsme navštívili v rámci výuky přírodopisu se sedmáky program LETEM PLAZÍM SVĚTEM v environmentálním centrum PodpoVRCH, po tomto programu jsme si prohlédli Zoo, vypracovali pracovní list, který jsme dostali od paní lektorky, druhý od paní učitelky, a  nakonec měl každý možnost si samostatně prohlédnout zvířátka, která ho zajímají. Tento program nám krásně shrnul skupinu plazů, některé informace byly již opakováním a mohli jsme tedy zhodnotit a využít naše dosavadní znalosti. Spoustu zajímavých věcí jsme se dozvěděli a měli jsme možnost zažít na vlastní kůži např. hroznýše, želvu nádhernou, korálovku, což pro nás bylo velmi poutavé a zajímavé.

 

ENVIROMENTÁLNÍ CENTRUM PODPOVRCH, ZOO JIHLAVA, 6.TŘÍDY

V pátek 27.září 2019 jsme navštívili v rámci výuky přírodopisu s šesťáky program HMYZÁCI A JINÉ BREBERKY v environmentálním centrum PodpoVRCH, po tomto programu jsme si prohlédli Zoo, v rámci prohlídky jsme zjišťovali odpovědi na záludné otázky o zvířátkách a nakonec měl každý možnost si samostatně prohlédnout zvířátka, která ho zajímají. Tento program nám krásně shrnul skupinu hmyzu, mnohé informace byly již opakováním a mohli jsme tedy zhodnotit a využít naše dosavadní znalosti. Spoustu zajímavých věcí jsme se také dozvěděli a měli jsme možnost zažít na vlastní kůži např. kudlanku, švába, strašilku a  jiné zajímavosti.

 

ENVIROMENTÁLNÍ CENTRUM PODPOVRCH, ZOO JIHLAVA, 8.TŘÍDY

V pátek 20.září 2019 jsme navštívili v rámci výuky přírodopisu s osmáky program ŽIVOT SAVCŮ v environmentálním centrum PodpoVRCH, po tomto programu jsme si prohlédli Zoo se zajímavým výkladem a nakonec měl každý možnost si samostatně prohlédnout zvířátka, která ho zajímají. Tento program nám krásně shrnul skupinu savců, mnohé informace byly již opakováním a mohli jsme tedy zhodnotit a využít naše dosavadní znalosti. Spoustu zajímavých věcí jsme se také dozvěděli a měli jsme možnost zažít na vlastní kůži např. kůži medvěda, paroží, myšky, kůži tuleně a  jiné zajímavosti.

 

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V PRVNÍ TŘÍDĚ

V pondělí 2.září 2019 jsme zahájili nový školní rok. Na naší škole jsme přivítali 41 prvňáčků ve dvou třídách.  Přivítala je paní ředitelka Mgr. Alena Vrbická s třídními učitelkami Mgr. Danou Maralíkovu a Mgr. Annou Cejpkovou. Všem prvňáčkům přejeme  úspěšný start ve svém prvním školním roce.