ŠKOLNÍ PARLAMENT

Složení školního parlamentu:

 

Třída

Reprezentanti tříd

Zástupci

4. třída

Alena Trnková

Jakub Maštera

5. A

Lenka Kudláčková

Lucie Lokvencová

5. B

Anna Třetinová

Eliška Rampírová

6. třída

Jakub Ampapa

Aneta Poláková

7. A

Lara Jahelková

Nikola Vondráková

7. B

Eliška Sedláková

Jiří Zimola

8. třída

Radim Vavroušek

Gabriela Lokvencová

9. třída

Kristýna Lošková

Karel Kostka

 

Zapisovatelka: Kristýna Lošková

Předseda: Radim Vavroušek

Místopředseda: Kristýna Lošková

 

Zástupci tříd byli voleni v průběhu září. Parlament vede p. uč. Janoušková

6. schůzka školního parlamentu:

Dne  3.4.2019

 

Přítomni:

Anna Třetinová

Eliška Sedláková

Kristýna Lošková

Radim Vavroušek

Jakub Maštera

Alena Trnková

Jakub Ampapa

Lucie Lokvencová

Lenka Kudláčková

Elška Rampírová

Gabriela Lokvencová

 

 

Program:

  1. Zhodnocení  netradičního vyučování  v Den učitelů
  2. Květnová návštěva DPS Luka nad Jihlavou (Den matek)

-          kulturní program – žáci ZUŠ pod vedením manželů Vysloužilových

-          předání drobných dárků a gratulace – ŠP

  1. Diskuse (témata ze třídních kolektivů)

-          nástěnné hodiny do tříd - schváleno

-          průzkum ve třídách ohledně sportovní olympiády (žáci preferují orientační běh)

-          program pro žáky na Den dětí

-          požadavek umístění laviček na školní pozemek

 

 

 

Příští schůzka parlamentu: 2. 5. 2019

 

Zapsala: Kristýna Lošková

 

 

 

5. schůzka školního parlamentu:

Dne  14.3.2019

 

Přítomni:

Anna Třetinová

Eliška Sedláková

Kristýna Lošková

Radim Vavroušek

Jakub Maštera

Alena Trnková

 

 

Program:

  1. Den učitelů – 28. 3. 2019 – netradiční vyučování, žáci v roli učitelů ( po dohodě s jednotlivými vyučujícími)
  2. Diskuse – témata ze třídních kolektivů

-          návrhy na sportovní den v červnu (hřiště nebo orientace v krajině)

-          používání elektronické žákovské knížky

 

 

 

 

 

Příští schůzka parlamentu: 4. 4. 2019

 

Zapsala: Kristýna Lošková

 

4. schůzka školního parlamentu:

Dne 6.2.2019

 

Přítomni:

Jakub Ampapa

Anna Třetinová

Lara Jahelková

Kristýna Lošková

Radim Vavroušek

Jakub Maštera

Alena Trnková

Lenka Kudláčková

 

Program:

  1. Den učitelů  (28.3.2019) – návrhy na netradiční pojetí výuky
  2. Diskuse – témata z třídních kolektivů:

-          dřívější otevírání školy

-          interaktivní tabule do 7.A

-          žaluzie do 7.B

-          hodiny do každé třídy

 

Příští schůzka parlamentu: 14.3. 2019

 

Zapsala: Kristýna Lošková

 

 

3. schůzka školního parlamentu:

Dne 9.1.2019

 

Přítomni:

Jakub Ampapa

Anna Třetinová

Lara Jahelková

Kristýna Lošková

Radim Vavroušek

 

Program:

 

Příští schůzka parlamentu: 6.2.0219

 

Zapsala: Kristýna Lošková

 

 

 

2. schůzka školního parlamentu:

Dne 7.11.2018

 

Přítomni:

Lenka Kudláčková

Jakub Ampapa

Eliška Rampírová

Anna Třetinová

Alena Trnková

Eliška Sedláková

Kristýna Lošková

Lucie Lokvencová

Radim Vavroušek

 

Program:

 

Příští schůzka parlamentu: 5.12.2018

 

Zapsala: Kristýna Lošková

 

 

1. schůzka školního parlamentu:

Dne 3.10.2018

 

Přítomni:

Lenka Kudláčková

Jakub Ampapa

Eliška Rampírová

Anna Třetinová

Nikola Vondráková

Alena Trnková

Jakub Maštera

Jiří Zimola

Lara Jahelková

Eliška Sedláková

Karel Kostka

Kristýna Lošková

Aneta Poláková

 

 

Program:

·               Uvítání a představení členů parlamentu

·               Sázení památné lípy ke 100. výročí vzniku Československa

·               Diskuze (témata z třídních kolektivů)

         -zakoupit věci na florbal-rukavice, kalhoty 2 velikosti

         -program pro žáky 1.stupně

         -jídelní automat

 

·               Závěrečné zhodnocení schůzky parlamentu

 

Příští schůzka parlamentu: 7.11.2018

 

Zapsala: Kristýna Lošková